2
4
8
6
plików.

DxO OpticsPro 10

EN
Ocena:

Opis programu

DxO OpticsPro to profesjonalny program przeznaczony do przeglądania oraz edycji zdjęć. Program pozwala na kompleksową obróbkę zdjęć pod niemal każdym względem. Bez najmniejszym problemów wywołany zdjęcia RAW oraz dostosujemy wszystkie parametry zdjęcia według naszego uznania. Należy podkreślić, że program idealnie nadaje się do tworzenia zdjęć HDR. Możliwe jest dopracowanie każdego detalu widocznego na fotografii. Zaletą programu jest to, że praca odbywa się na całym folderze wybranych zdjęć. Opcja ta pozwala na pracę nad kilkoma zdjęciami jednocześnie, a po jej zakończeniu zapisanie wszystkiego poprzed jedno kliknięcie myszy.

W przeciwieństwie do konkurencyjnego programu Photoshop Lightroom nie ma potrzeby otwierania każdego zdjęcia z osobna, co znacznie wydłuża czas pracy, a także znacznie ogranicza zasoby komputera. Ponadto w przypadku gdy chcemy powrócić do wcześniej obrabianego zdjęcia i nanieść na nie drobne poprawki, możemy to zrobić w przeciągu kilku sekund. Wszystko to sprawia, że praca w programie DxO OpticsPro jest przyjemniejsza i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. 

Program posiada wstarcie dla wszystkich aparatów - bez względu czy jest to lustrzanka czy kompakt. Po podłączeniu aparatu do komputera uruchomiony zostanie specjalny kreator, który pozwoli na skonfigurowanie programu DxO OpticsPro z naszym aparatem. 

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 340 MB
  • Ocena: 1 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/dxo-opticspro.html">DxO OpticsPro</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/dxo-opticspro.html]DxO OpticsPro[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!