2
4
8
6
plików.

Clipdiary 5.1

PL
Ocena:

Opis programu

Clipdiary to doskonałe narzędzie, które pozwala na przeglądanie historią schowka systemu Microsoft Windows. Schowem systemu Windows za każdym razem gdy wykonujemy operację kopiowania ulega zmianie. Zmiany zachodzą również w momencie gdy dokonujemy wycinania pewnych informacji. Po każdej operacji tego typu dane w schowku są bezpowrotnie tracone. Ponadto w momencie gdy system operacyjny jest wyłączany, dane z schowka również są usuwane i ich odzyskanie jest niemożliwe.

Historia skopiowanych danych do schowka systemowego to bardzo przydatna informacja w wielu sytuacjach, których możnaby przytaczać tutaj bardzo dużo. Bardzo często kopiujemy różnego rodzaju informacje - począwszy od tekstu po różnego rodzaju pliki graficzne oraz pliki. Niejednokrotrnie zadarza się, że chcemy powrócić do schowka ale niestety informacja ta została nadpisana już przez jakieś inne skopiowane dane. Dzięki programowi Clipdiary problem ten jest całkowicie rozwiązany. Aplikacja pozwala nam na śledzenie historią schowka oraz w dowolny sposób nią zarządzać. 

Dane, które kiedyś zostały skopiowane do schowka mogą jednym skrótem klawiszowim bądź kliknięciem zostać do niego ponownie skopiowane. Ponadto dane w historii schowka można dowolnie ustawiać według własnego uznania bądź całkowicie je usunąć tak aby nie było po nich śladu. Plusem aplikacji jest możliwość automatycznego uruchomienia podczas startu systemu Windows. Wówczas program automatycznie rozpoczyna swoją pracę i śledzi wszystkie zmiany jakie zachodzą w schowku systemowym. Historia schowka może zostać zapisana do pliku tekstowego bądź obrazu - wedle upodobań użytkownika.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą oraz jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Obsługa programu jest bardzo prosta, a co więcej interfejs użytkownika został zaprojektowany w bardzo ergonomiczny sposób dzięki czemu każdy z powodzeniem się w nim odnajdzie. Nie można zapomnieć o tym, że aplikacja została przetłumaczona na wiele języków, w tym jest również i język polski, co zapewne ucieszy wielu użytkowników. Ponadto program podczas pierwszego uruchomienia pozwala użytkownikowi na zdefiniowane podstawowych skrótów klawiszowych, które ułatwiają szybki dostęp do podstawowych funkcji programu.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 3.35 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/clipdiary.html">Clipdiary</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/clipdiary.html]Clipdiary[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!