2
4
8
6
plików.

Belarc Advisor 8.5.3.0

EN
Ocena:

Opis programu

Belarc Advisor to program do odczytywania szczegółowych informacji dotyczących naszego komputera. Aplikacja szczegółowo analizuje nasz systemem operacyjny oraz wszystkie komponenty zainstalowane w naszym komputerze. Uruchamianie programu trwa kilka chwil, ponieważ dokonywana jest szczegółowa analiza, a na końcu otrzymujemy obszerny raport w formacie .html, który możemy obejrzeć w dowolnej przeglądarce internetowej. W skład raportu wchodzą szczegóły sprzętowe, dowiemy się dokładnie jaki posiadamy procesor oraz plytę główną. Ponadto otrzymamy wszystkie szczegóły dotyczące użytkowników czy też grup sieciowych, do których należymy. 

Ilość dostarczanych informacji oraz ich poziom szczegółowości jest bardzo imponujący. Ponadto dzięki aplikacji Belarc Advisor odczytamy klucze licencyjne np. do systemu Windows czy tez innych programów jakie posiadamy na komputerze, a zagubiliśmy klucz licencyjny. Jest to bardzo często spotykane, że podczas gdy chcemy ponownie zainstalować system operacyjny Windows to zdajemy sobie sprawę, że zagubiliśmy klucz licencyjny. Wówczas z pomocą przyjdzie nam opisywany tutaj program. 

Obsługa programu sprowadza się do jego uruchomienia. Aplikacja podczas startu dokładnie analizuje system operacyjny i na końcu dostarcza nam wspomiany wcześniej raport w postaci .html. Podczas instalacji programu należy zwrócić uwagę co program chce instalować, ponieważ może zdarzyć się sytuacja, w której zaproponuje nam zainstalowanie dodatkowych komponentów z rodziny Belarc.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/7/8/8.1/10
  • Rozmiar: 4.2 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/belarc-advisor.html">Belarc Advisor</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/belarc-advisor.html]Belarc Advisor[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!