2
4
8
6
plików.

Azuon 7.4.6724

PL
Ocena:

Opis programu

Azuon to program do wyszukiwania połączeń lotniczych z punktu A do punktu B. Program posiada bardzo dużo zaawansowanych funkcji i z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom - w szczególności tym, którzy dużo podróżują. Aplikacja dzięki swoim możliwościom pozwala na szybkie znalezienie interesujących nas połączeń lotniczych. Podczas wyszukiwania program wykorzystuje ustawione przez nas kryteria - jest ich naprawdę bardzo pokaźna ilość. Pozwala to na bardzo precyzyjne wyszukanie dokładnie takich lotów jakie nas interesują. Podczas definiowania kryteriów wyszukiwania możemy określić takie parametry jak:

 • nazwa lotniska docelowego
 • data wylotu oraz data powrotu
 • dokładne godziny lotu
 • preferowane linie lotnicze
 • ilość osób podróżujących
 • ilość przesiadek oraz ich dokładny czas
 • forma płatności za bilety
 • wiele innych

Możliwości programu są niezwykle zaawansowane oraz sprostają wszelkim oczekiwaniom każdego użytkownika programu. W celu prostego skorzystania z programu bez dodatkowych ustawień należy określić kraj oraz miasto wylotu, jak przy miejsce do, którego chcemy dolecień. Pozostałych kryteriów wyszukiwania może być bardzo duża ilość i tak na dobrą sprawę trzeba się samemu z nimi zaznajomić, ponieważ program umożliwia również rezerwację miejsca noclegowego w wybranym przez nas terminie. Poza zakupem hotelu czy hostelu program Azuon pozwala również na zakup biletu. Pomysł jak i rozwiązania zastosowane w programie są bardzo dobrze wpasowane w potrzeby użytkowników. Z pewnością znajdzie się jego wielu zwolenników, a to oznacza, że program będzie stale rozwijany i funkcjonalności bedzie przybywało.

Program to idealny sposób na wyszukiwanie konkretnych lotów, a przede wszystkim to bardzo dobry sposób na tanie latanie. W sieci dostępnych jest bardzo dużo wyszukiwarek tanich lotów, jednak żadna z nich nie posiada tak rozbudowanych funkcji jak ten program. Z pewnością przy odrobinie cierpliwości i chwili korzystanie z programu Azuon każdy użytkownik znajdzie dla siebie tanie loty. 

W wynikach wyszukiwania podane są bardzo szczegółowe informacje dotyczące wyszukanych lotów m.in. nazwa lini lotniczej, która obsługuje dany lot, skąd jest dany wylot, dokąd samolot leci, miejsce przesiadki, daty, całkowity czas podróży, koszt oraz czas jaki zajął aplikacji aby wyszukać połączenie lotnicze. Program pozwala na obserwację cen biletów oraz trend ich zmian w czasie. Doskonale nadaje się do planowania wszelkich podróży - zarówno tych dalekich jak i bliskich.

Program dostępny w wersji demo niestety nie pozwala na rezerwację oraz kupno biletów na wyszukane połączenia lotnicze. Dodatkowo nie są udostępniane informacje o połączeniach m.in. trend zmiany ceny połączenia. W celu skorzystania z pełnej wersji programu niezbędne jest wykupienie pełnej wersji programu na stronie producenta. Istnieje możliwość kilku wariantów zakupu, ponieważ rejestracja może być czasowa. Ceny rozpoczynają się od 9 EURO (3 miesiące) do około 24 EURO (1 rok) w przypadku osób prywatnych. W celach komercyjnych możliwy jest zakup aplikacji wyłącznie w wariancie na 1 rok i na dzień dzisiejszy kwota ta wynosi ok. 68 EURO.

Aplikacja dostępna jest również na platformy mobilne. Na ten moment obsługiwana jest tylko platforma Android ale pdorucent zapewnia, że w przyszłości pojawią się również wersje aplikacji na system iOS oraz Windows Phone. Ponadto program jest bardzo łatwy w obsłudze ale wymaga od użytkownika chwili uwagi w celu zapoznania się z możliwościami wprowadzania kryteriów wyszukiania - z pewnością jest to bardzo opłacalne, zwłaszcza jeżeli ma się to przełożyć na odnalezienie idealnie pasującego dla nas lotu, a cena biletu będzie dla nas wysoce atrakcyjna. Program to idealne rozwiązanie do wyszukiwania tanich lotów oraz planowania wakacji.

 • Licencja: Demo
 • System: XP/Vista/7/8/8.1
 • Rozmiar: 3.56 MB
 • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/azuon.html">Azuon</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/azuon.html]Azuon[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!