2
4
8
6
plików.

ArcaVir 2009 Internet Security 9....

PL
Ocena:

Opis programu

ArcaVir 2009 Internet Security to pakiet, który na bieżąco zabezpiecza komputer przed infekcjami, pozwala bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej. Wbudowana zapora sieciowa nie pozwoli na włamanie i przejęcie kontroli nad komputerem, zabezpieczy przed kradzieżą poufnych danych. Pakiet zapewnia ochronę danych przesyłanych przez komunikatory, sieci Wi-Fi i bluetooth.
Główne moduły programu to: antywirus (wykrywający także spyware, adware, riskware, dialery), firewall, antyspam, skaner http, moduł kontroli rodzicielskiej, monitor rejestru, moduł antybanerowy, ArcaVir Administrator i inne.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista
  • Rozmiar: 54.9 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/arcavir-internet-security.html">ArcaVir Internet Security</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/arcavir-internet-security.html]ArcaVir Internet Security[/url]

Komentarze (2)

Weronika - 07.07.2009 - 15:07

Kilka dni temu wpadł mi w ręce ArcaVir w wersji na pendrive. W sumie bardzo zmyślnie zrobione urządzenie. Jedna mała partycja nie kasowalna a druga na dane. Sam program zainstalowałem i muszę przyznać całkiem ciekawie to działa. Nawet wychwycił jednego wirusa czego nie widział jeden z konkurencyjnych programów.

Jaro - 26.06.2009 - 13:06

ARCAVIR TO W TEJ CHWILI NAJSKUTECZNIEJSZY DLA MNIE PROGRAM ANTYWIRUSOWY DOSTĘPNY NA RYNKU,DZIAŁA BARDZO SZYBKO I SKUTECZNIE A O TO WŁAŚNIE CHYBA CHODZI ŻEBY NASZ KOMPUTER BYŁ DOBRZE CHRONIONY PRZED WSZELKIEGO TYPU WIRUSAMI.....POLECAM WSZYSTKIM TEN PROGRAM

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!