2
4
8
6
plików.

Apowersoft Free Screen Capture 1....

PL
Ocena:

Opis programu

Apowersoft Free Screen Capture to świetny program do wykonywania zrzutów ekranów. Mogłoby się wydawać, że aplikacja do tego typu operacji jest zupełnie zbędna, jednak z możliwościomi tego programu nie można dyskutować. W dużym skrócie należy wspomnieć na samym początku, że program w szybki sposób pozwala na dokonanie zrzutu ekranu poprzez wciśnięcie odpowiedniej kombinacji klawiszy. Możemy wykonywać zrzuty całego ekranu, jakiejś jego określonej części czy też poszczególnego okna. Po dokonaniu zrzutu ekranu możemy dokonywać jego edycji za pośrednictwem prostego edytora - bez najmniejszego problemu naniesiemy tekst czy też zamażemy obszar, który nas nie interesuje bądź chcemy go ukryć w celu ochrony jakiś poufnych danych. 

Dodatkowym plusem programu jest możliwość bezpośredniego wysłania wykonanego zrzutu ekranu na serwis Screenshot.net, co wicej program obsługuje również wykonywanie zrzutów ekranu strony internetowej co może być bardzo przydatnym narzędziem dla wielu użytkowników. Nie można również zapomnieć o tym, że za pośrednictwem programu Apewersoft Free Screen Capture wykonamy wszystkie możliwe zrzuty ekranu i w dowolnym kształcie.

Bardzo istatoną funkcjonalnością programu jest możliwość nagrywania ekranu. Tak samo jak w przypadku wykonywania screenshotów możliwe jest nagrywanie określonego przez użytkownika obszaru. W trakcie nagrywania ekranu widoczny jest ruch kursora co jest bardzo przydatne w filmach instruktarzowych, co więcej kursor jest odpowiednio wyróżniony poprzez żółte kółko - dodatkowo wszystkie akcje kursora typu kliknięcie, przetrzymanie itp również są podkreślane podczas nagrywania. Nagrywanie uwzględnia również ścieżkę audio więc w przypadku gdy przechwycony zostanie dźwięk z mikrofonu to również zostanie on dodany do filmu - oczywiście można tą funkcję wyłączyć. Dodatkową ciekawą funkcjonalnością jest możliwość dodania do filmu obraz z kamerki, przez co możemy również uwiecznić naszą twarz w trakcie nagrywania.

Program pomimo swojej prostoty posiada bardzo dużo przydatnych oraz ciekawych funkcji, które zdecydowanie ułatwiają pracę oraz pozwalają na tworzenie rozmaitych materiałów. Nie można również zapomnieć o tym, że aplikacja pozwala również na publikowanie zrzutów ekranu bezpośrednio na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Google+, Twitter czy Pinterest. Obsługa programu jest niezwykle prosta, ponadto każdy może dokonać konfiguracji wedle swoich preferencji oraz przyzwyczajeń. Bez problemu dokonamy zmiany domyślnych skrótów klawiszowych czy innych zachowań aplikacji.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 18.95 MB
  • Ocena: 3.67 (głosów 3)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/apowersoft-free-screen-capture.html">Apowersoft Free Screen Capture</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/apowersoft-free-screen-capture.html]Apowersoft Free Screen Capture[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!