2
4
8
6
plików.

Fastdow 3.99

PL
Ocena:

Opis programu

FastDow to pierwszy i obecnie jedyny program na świecie wykorzystujący jednocześnie 3 techniki wymiany plików! FDp2m, FDp2p, FDp2f.
FastDow jest darmowym Polskim programem do wymiany plików. Dzięki temu że FastDow umożliwia użytkownikowi korzystanie ze wszystkich metod pobierania i wysyłania, pozwala to na pobieranie z maksymalną prędkością/przepustowością łącza pobierającego! Oznacza to iż plik ściągane są z prędkością jaką użytkownik może pobierać maksymalnie, a nawet większą...!

Dzięki zaawansowanym systemom obsługi metod pobierania i wysłania wszystkimi technikami, użytkownik zapomina o skomplikowanych procederach, a także przestaje myśleć o prawidłowościach wysłania czy pobierania gdyż całą resztą zajmu się program FastDow!

Dzięki zastosowaniu tylu technik, pobieranie czy wysłanie nie wiąże się z posiadaniem zewnętrznego adresu IP!, wysyłamy na "maxa" i pobieramy na "maxa". FastDow dostosowuje się w sposób jak najlepszy do naszych potrzeb, komputera i internetu!

W przeciwieństwie do wielorakich programów wymiany plików, pozwala na normalne korzystanie z komputera i internetu podczas ściągania i wysalania!!! nie "zjada" dużo ramu, procesora czy miejsca na dysku!

FastDow sam po sobie sprząta dzięki czemu unikamy zbędnych niepotrzebnych plików które tak naprawdę po ściągnięciu nie są nam potrzebne!

FastDow jest programem o którym można by się rozpisać dość obszernie ale zdaniem tego opisu nie jest "przynudzanie" potencjalnych użytkowników lecz przejścia do sedna to jest pobierz, zainstaluj, wypróbuj i sam się przekonaj!

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista
  • Rozmiar: 1.3 MB
  • Ocena: 3.72 (głosów 25)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/fastdow.html">Fastdow</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/fastdow.html]Fastdow[/url]