2
4
8
6
plików.

Autoruns 13.82

EN
Ocena:

Opis programu

Autoruns to świetny program, który pozwala na zarządzanie programami oraz procesami, które są uruchamiane wraz ze startem systemu operacyjnego Windows. Aplikacja umożliwi nam usunięcie wybranych przez nas programów z autostaru bądź pozwoli nam na ich dodanie. Działanie programu opiera się na odpowiednim edytowaniu rejestru systemu Windows. Użytkownik nie musi się martwić o tego typu operacje, ponieważ wszystko jest opakowane w ładnych oraz bardzo przejrzysty interfejs użytkownika. Programy oraz usługi, które uruchamiają się wraz z startem systemu zostały podzielone na odpowiednie kategorie w formie zakładek co bardzo ulatwia nawigację po programie oraz zarządzanie programami z autostatu.

Bardzo często podczas instalacji różnych programów nasz autostart jest uzupełniany o niepotrzebne programy, które tylko spowalniają start systemu oraz możliwość szybkiego skorzystania z niezbędnych funkcji systemu. Dzieje się tak, gdyż każdy z tych programów zabiera określoną ilość pamięci oraz czasu procesora - stąd spowolniony start. W przypadku gdy programów w autostarcie jest dużo, wówczas szybkość uruchomienia systemu drastycznie spada, co może powodować niezadowolenie użytkownika.

Z pomocą przychodzi nam program Autoruns, który wyświetla nam pełną listę wszystkich aplikacji oraz usług jakie startują wraz z naszym systemem operacyjnym. Ponadto wszystko podziolone jest na odpowiednie zakładki co znacznie ułatwi nam nawigację i poszukiwanie procesów, które nie są nam specjalnie potrzebne do korzystania z systemu operacyjnego Windows. Faktem jest, że aplikacje, które nie są nam potrzebne od początku działania systemu możemy zawsze włączyć ręcznie - dzięki czemu zyskujemy na wydajności.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 1.58 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/autoruns.html">Autoruns</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/autoruns.html]Autoruns[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!